Jessica Kurten

Wiosna na Gdańskiej

27 marca 2018 Już dziś w naszym sklepie kolekcja bryczesów oraz odzieży w wiosennych kolorach. Poszukując pikowanej kamizelki na długie przejażdżki, można również doposażyć konia o nowy kantar lub kolorowy czaprak.

Rok sukcesów

Michał Kaźmierczak w 2016 roku zdobył po raz drugi tytuł I vice- mistrza w Mistrzostwach Polski Seniorów.

Izabela Grochowina w 2016 roku zajęła piąte miejsce w Mistrzostwach Polski Młodych Jeźdźców. Natomiast w listopadzie na zawodach ZO2* w Michałowicach zdobyła 2 miejsce w konkursie Grand Prix.

1034248743334410/

Sport i rekreacja

07 grudnia 2014

Michał i Stakorado II miejsce w GP CSI***Poznań 2014!!! Gratulujemy - po wspaniałej i zaciętej walce tylko 3-ch zawodników pokonało rozgrywkę bezbłędnie, najlepszy okazał się Felix Hassman , drugi Michał Kaźmierczak! Tym samym w klasyfikacji generalnej TOP TEN LEC Pucharu Świata – Subligi północnej Michał zajął I miejsce!

29 października 2014

Grand Prix CSI3-W w Lesznie dla MICHAŁA KAŹMIERCZAKA!

28 października 2014

MAMY WICELIDERA PUCHARU ŚWIATA! CSI3 - W Leszno 26-29.10.2014 - nasz wychowanek Michał Kaźmierczak w dniu wczorajszym w Konkursie kwalifikacyjnym (1,60m) do finału Pucharu Świata zajął IV miejsce, i tym samym w klasyfikacji generalnej TOP TEN LEC Pucharu Świata – Subligi północnej zajął II miejsce!

12 października 2014

nasz wychowanek Michał Kaźmierczak na koniu Stakorado wygrał Grand Prix World Cup 160cm w Siauliai na Litwie! Konkurs klasy CSI2 FEI World Cup jest zaliczany do LR. Serdecznie gratulujemy!

10 października 2014

nasza zawodniczka Izabela Grochowina na Zawodach Ogólnopolskich w skokach przez przeszkody w KJK Szary Michałowice zajęła I miejsce w Konkursie Średniej Rundy oraz II miejsce w Konkursie Małej Rundy.

05 października 2014

Michał Kaźmierczak trzeci w konkursie zaliczanym do rankingu Pucharu Świata FEI World Cup Alexela Grand Prix w Tallinie na koniu Stakorado. Konkurs wygrał reprezentant gospodarzy Titt Kivisild na Cinnamon.

Zawody Ogólnopolskie – Finał Leśna Wola Cup 2014 1-21.09.2014

W finale Dużej Rundy (140) zwyciężył nasz wychowanek Michał Kaźmierczak na Stakorado, Średnią Rundę (130) wygrał reprezentant WLKS Krakus Swoszowice Krzysztof Leśniak na klaczy Lala.W finale Małej Rundy (120) najlepsza była (nasza zawodniczka) Izabela Grochowina z UKS KJK Stary Młyn Wilczkowice na koniu Cartier.

MR i ZR-B 12-14.09.2014 Kjk Szary Michałowice

Nasza zawodniczka Izabela Grochowina zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Skokach w kategorii junior!

W dniach 19-20 lipca na Podkarpaciu w JKS” Pogórze”

w Gliniku Zaborowskim odbyły się zawody regionalne w skokach. W sobotę w konkursie C nasza zawodniczka Izabela zajęła III miejsce, natomiast w niedzielnym Grand Prix Iza zdobyła II miejsce na Cartierze.
Serdecznie gratulujemy!

11.05.2014r.

Izabela Grochowina zajęła IV miejsce w Finale Średniej Rundy w Zawodach Ogólnopolskich i Regionalnych w Skokach - Memoriał Mjr Adama Królikiewicza w KKJK . Gratulujemy bardzo dobrego przejazdu i wspaniałego debiutu!

06 kwietnia 2014 r

Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka Izabela Grochowina uzyskała drugą klasę sportową! Izabela na Cartierze C1 13.04.2014r.

Kolejny sezon jeździecki (2014)

Michał Kaźmierczak rozpoczął na miarę mistrza - 30 marca zwyciężył Halowy Puchar Polski w Skokach przez Przeszkody.